חברת CISCO תשקיע גם בהכשרות לצעירים לפיתוח קריירה בתחום ה-IT בשיתוף עם קרן רש"י ורשת עמל, וכן תפעל לגייס שותפים נוספים לפיתוח אופקים ולקידום חדשנות בחינוך בעיר.
חברת CISCO תשקיע גם בהכשרות לצעירים לפיתוח קריירה בתחום ה-IT בשיתוף עם קרן רש"י ורשת עמל, וכן תפעל לגייס שותפים נוספים לפיתוח אופקים ולקידום חדשנות בחינוך בעיר.
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
השינוי המיוחל בגיל הרך לא יוכל להתרחש ללא השקעה משמעותית בתשתיות החברתיות בישראל, הכרוכה בשינויי מדיניות – תקציבים, חקיקה וכוח אדם איכותי לטובת ילדים ומשפחותיהם.
החיים של כולנו יהיו טובים יותר אם סביב כל שולחן שבו נופלות הכרעות חשובות תשבנה נשים. הביטו במציאות שאחרי ה-7 באוקטובר ופשוט אל תפריעו לשינוי – הוא כבר מתרחש.