החינוך הבלתי פורמלי לא רק פותח עבור ילדים ובני נוער הזדמנויות אדירות למימוש הפוטנציאל שלהם, הוא גם בעל כוח עצום לאחות שסעים בחברה – פשוט על ידי היכרות עם האחר.
החינוך הבלתי פורמלי לא רק פותח עבור ילדים ובני נוער הזדמנויות אדירות למימוש הפוטנציאל שלהם, הוא גם בעל כוח עצום לאחות שסעים בחברה – פשוט על ידי היכרות עם האחר.
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
השינוי המיוחל בגיל הרך לא יוכל להתרחש ללא השקעה משמעותית בתשתיות החברתיות בישראל, הכרוכה בשינויי מדיניות – תקציבים, חקיקה וכוח אדם איכותי לטובת ילדים ומשפחותיהם.
החיים של כולנו יהיו טובים יותר אם סביב כל שולחן שבו נופלות הכרעות חשובות תשבנה נשים. הביטו במציאות שאחרי ה-7 באוקטובר ופשוט אל תפריעו לשינוי – הוא כבר מתרחש.