קרן רש"י, מהקרנות הגדולות והמשפיעות בישראל, פועלת לחיזוק החברה הישראלית באמצעות קידום מוביליות חברתית ושוויון הזדמנויות מלידה לתעסוקה, בדגש על ילדים, בני נוער וצעירים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית.
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
בשותפות בין עמותת 'שינוע חברתי' לקרן רש"י ואשכול רשויות מישור החוף מוקם מרכז לוגיסטי ראשון מסוגו בישראל, המחבר בין עודפי ייצור ויבוא של חברות מובילות לבין אנשים וגופים חברתיים הזקוקים להם.
אשכול כנרת עמקים וקרן רש"י מזמינים אתכם להגיש מועמדות לתכנית חדשה וייחודית לקידום שינוי מדיניות ביחס למצב התעסוקה בצפון ע"י קבוצת צעירים אקטיביסטים. הקבוצה תקבל את מיטב הכלים והליווי המקצועי בכדי לפעול לשינוי המצב ברמה האיזורית והארצית.