הנשים הערביות אינן משתתפות באירועי אלימות ואינן מאיימות על הסדר החברתי, לכן יש נטייה להתעלם ממצוקתן ולשכוח שהן נמצאות בתחתית הסולם החברתי-כלכלי, אומרת לינא סבאח-חזבון, מנהלת תחום נערות וצעירות בעמותת יעדים לצפון.
הנשים הערביות אינן משתתפות באירועי אלימות ואינן מאיימות על הסדר החברתי, לכן יש נטייה להתעלם ממצוקתן ולשכוח שהן נמצאות בתחתית הסולם החברתי-כלכלי, אומרת לינא סבאח-חזבון, מנהלת תחום נערות וצעירות בעמותת יעדים לצפון.
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
השינוי המיוחל בגיל הרך לא יוכל להתרחש ללא השקעה משמעותית בתשתיות החברתיות בישראל, הכרוכה בשינויי מדיניות – תקציבים, חקיקה וכוח אדם איכותי לטובת ילדים ומשפחותיהם.
החיים של כולנו יהיו טובים יותר אם סביב כל שולחן שבו נופלות הכרעות חשובות תשבנה נשים. הביטו במציאות שאחרי ה-7 באוקטובר ופשוט אל תפריעו לשינוי – הוא כבר מתרחש.