#לי_זה_משנה

מדרגים ודורשים שינוי חברתי

הגעתם לאתר קרן רש"י, הקרן החברתית הגדולה והמשפיעה בישראל, הפועלת לצמצום פערים חברתיים כדי להעניק לכולם הזדמנות שווה להצליח. הפרויקט המיוחד של קרן רש"י עם עמותת 121 ו-N12 מאפשר לכל אחת ואחד מכם להשפיע. הפעם – מציבים את הנושאים החברתיים בראש סדר העדיפויות!

לקראת הבחירות, שתפו אותנו במצוקות ובסוגיות שמטרידות אתכם. מה הנושא שהכי בוער לכם שישתנה כאן, ואיך הממשלה הבאה צריכה לטפל בו? הקליקו וביחד נייצר מפת דרכים חברתית לקובעי המדיניות בישראל.

מה הכי בוער לכם שישתנה כאן?

הפרויקט המיוחד של N12, עמותת 121 וקרן רש״י נועד לאפשר לכם, הציבור הרחב, לשתף במצוקות ובסוגיות שמטרידות אתכם לאור המשבר החברתי והכלכלי, ערב הבחירות לכנסת ה-24. באמצעות השיתופים וההצבעות שלכם, נגבש ונגיש לממשלה החדשה מפת דרכים חברתית של הסוגיות הדורשות את טיפולה, לפי סדרי עדיפויות. תוצאות ההצבעה שלכם ישמשו גם כבסיס לשאלות למועמדי המפלגות המתמודדות בבחירות  וליצירת דיון בנושאים, הן באתר N12  והן בתוכניות קשת וחדשות 12. אנו מזמינים אתכם לבחור את הנושא החברתי שהכי בוער בעיניכם בתקופה זו, ולפרט מה אתם חושבים שנבחרי הציבור חייבים לעשות כדי לטפל בו בצורה הטובה ביותר.

 

הצביעו ושתפו! >>