לאחר שנה בה הילדים שלנו בילו בעיקר בבית ומול המסכים ופחות בבית הספר, נושא החינוך הגיע למקום גבוה מאוד בפרויקט הבחירות המיוחד שלנו. אתם הצבעתם על שורה של כשלים בנושא החינוך שמחייבים את תשומת לב הממשלה הבאה.
לאחר שנה בה הילדים שלנו בילו בעיקר בבית ומול המסכים ופחות בבית הספר, נושא החינוך הגיע למקום גבוה מאוד בפרויקט הבחירות המיוחד שלנו. אתם הצבעתם על שורה של כשלים בנושא החינוך שמחייבים את תשומת לב הממשלה הבאה.
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
השינוי המיוחל בגיל הרך לא יוכל להתרחש ללא השקעה משמעותית בתשתיות החברתיות בישראל, הכרוכה בשינויי מדיניות – תקציבים, חקיקה וכוח אדם איכותי לטובת ילדים ומשפחותיהם.
החיים של כולנו יהיו טובים יותר אם סביב כל שולחן שבו נופלות הכרעות חשובות תשבנה נשים. הביטו במציאות שאחרי ה-7 באוקטובר ופשוט אל תפריעו לשינוי – הוא כבר מתרחש.