בשנה האחרונה הבריאות תופסת מקום מרכזי בתודעת הציבור, אבל האתגרים בתחום לא החלו רק עם פרוץ משבר הקורונה. עשירית ממצביעי פרויקט "#לי_זה_משנה" חושבים שזהו הנושא החשוב ביותר שהממשלה הבאה צריכה לטפל בו. מה הם מצפים שהממשלה תעשה?
בשנה האחרונה הבריאות תופסת מקום מרכזי בתודעת הציבור, אבל האתגרים בתחום לא החלו רק עם פרוץ משבר הקורונה. עשירית ממצביעי פרויקט "#לי_זה_משנה" חושבים שזהו הנושא החשוב ביותר שהממשלה הבאה צריכה לטפל בו. מה הם מצפים שהממשלה תעשה?
בסיומה של שנת לימודים מורכבת, מטרות מערכת החינוך צריכות להיכתב מחדש: בראשן לא יעמדו הישגים לימודיים, אלא מדדים ערכיים וחברתיים ויצירת כלים להתמודדות עם טראומה ופוסט טראומה.
השינוי המיוחל בגיל הרך לא יוכל להתרחש ללא השקעה משמעותית בתשתיות החברתיות בישראל, הכרוכה בשינויי מדיניות – תקציבים, חקיקה וכוח אדם איכותי לטובת ילדים ומשפחותיהם.
החיים של כולנו יהיו טובים יותר אם סביב כל שולחן שבו נופלות הכרעות חשובות תשבנה נשים. הביטו במציאות שאחרי ה-7 באוקטובר ופשוט אל תפריעו לשינוי – הוא כבר מתרחש.